6 Underground Sansürsüz Full İndir

6 Underground Sansürsüz Full İndir
torrent indir

Filmin İsmi: 6 Underground

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Michael Bay

Filmin Oyuncuları: Adria Arjona, Corey Hawkins, Dave Franco, Manuel Garcia-Rulfo, Ryan Reynolds

Filmin Süresi: 127 Dakika

6 Underground Fragman İzle

6 Underground Özet ve Detaylar

6 Underground filminde; Hayalet ekip, 6 kişiden oluşan ve kötülüklerle mücadele etmek için kurulmuştur. Hayalet ekip adını almasının nedeni ise, bu ekipte bulunan herkesin resmi olarak ölü görünüyor olmasıdır. Hayalet ekibi tanıyacak olursak, 1 numara ekibin kurucusu aynı zamanda elektronik uzmanı, 2 numara FBI ajanı, aynı zamanda yakın dövüş ve silahlı çatışma uzmanı, 3 numara eski hayatında tetikçilik yapmış bir adamdır. 4 numara uzman bir doktordur. 5 numara hırsızlık yapan, aynı zamanda binalar üzerinde akrobatlık yapan biridir. 6 numara hız tutkunu bir şofördür.

6 Underground filminde; Bu ekibin yeni işi doğuda bir ülkede halkına zulüm eden diktatörü devirip, kardeşini başa geçirmektir. Hayalet ekip ilk iş olarak, diktatörün kimyasal silah saldırıların emrini veren generalleri yok ederek, diktatörün gücünü zayıflatmaktır. Generaller hakkında bilgi almak için Floransa’da bulunan bir avukata uğrarlar. Avukat aynı zamanda mafya lideridir. Avukat ekibe bilgi vermez, ancak ekip avukatın göz teması ile açılan tabletini ve gözünü alırlar. Bu göz sayesinde tableti açıp, generaller hakkında bilgilere ulaşırlar. Aynı zamanda avukatın banka hesaplarına da el koyarlar. Böylece hepsi milyarder olmuştur.

6 Underground filminde; Mafya liderinin gözünü almaları sonucunda, bütün mafya peşlerine düşer. Floransa sokaklarında bol aksiyonlu bir kovalamaca başlar. Bu kovalamaca da 6 numara geçirdiği kaza sonucunda ölür.  hayalet ekip 7 numarayı ekibe alır. 7 numara keskin nişancı bir askerdir. Hayalet ekip generalleri kendi ülkelerinden çıktıkları zaman etkisiz hale getirirler. Şimdi sıra diktatörün kardeşini kurtarıp, onu ülkenin başına geçirmektir. Hayalet ekip diktatörün kardeşini kurtarabilecek mi? diktatörü devirip yerine başkasını geçirebilecek mi? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden 6 Underground filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

6 Underground Filminden KarelerBenzer Filmler

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz Torrent İndir
Konut – Hogar Sansürsüz Torrent İndir
Cesedin Ölümü Sansürsüz Torrent İndir
Aslan Kral – The Lion King Sansürsüz Torrent İndir