Atlantique Sansürsüz Full İndir

Atlantique Sansürsüz Full İndir
torrent indir

Filmin İsmi: Atlantique

Filmin Türü: Dram,

Filmin Yılı: 2019 – Fransa, Senegal

IMDB: 7.1

Filmin Yönetmeni: Mati Diop

Filmin Oyuncuları: Abdou Balde, Aminata Kane, Ibrahima Mbaye

Filmin Süresi: 104 Dakika

Atlantique Fragman İzle

Atlantique Özet ve Detaylar

Atlantique filminde; Süleyman şehirlerinde yapılan gösterişli bir kulenin inşaatında çalışan genç bir işçidir. Çalıştıkları iş yerinden üç aydır maaş alamamışlardır. Maaşlarını almak için müracaat ettiklerinde ise, patronun yurt dışında olduğunu gelince maaşlarının ödeneceğini söylemektedirler. Süleyman ve arkadaşları üç aydır duydukları bu mazerete artık inanmamaktadırlar. Bunun için işi bırakıp, kaçak yolla yurtdışına çalışmaya karar verirler.

Atlantique filminde; Süleyman kendisi gibi genç sevgilisi Ada ile akşam buluştuğunda, işten ayrıldığını ve yurt dışına gideceğini söyleyemez. Süleyman ve arkadaşları İspanya’ya gidebilmek için bot ile okyanusa açılırlar. Ada onun gittiğini sabah arkadaşlarından öğrenir. Bu arada Ada’yı ailesi zengin ve yaşça büyük Ömer ile evlendirme hazırlıkları yapmaktadır. Süleyman’ın gidişinin haftasında Ada’nın Ömer ile düğünü olur. Düğün gecesi Ada ile Süleyman’ın yatak odası olarak kullanacakları odada yangın çıkar. Yangın düğünde olan konukların çabası ile söndürülür.

Atlantique filminde; Yangın olayını incelemek için polis soruşturma başlatır. Polisin yaptığı soruşturma da Ada’nın arkadaşlarından biri Süleyman’ı düğün evinin yakınında gördüğünü söyler. Soruşturma bundan sonra Süleyman’a ulaşmak için yön değiştirir. Polis Ada ile Süleyman arasında ki ilişkiyi öğrendiğinden, Ada’yı da sorguya çeker. Ada, Süleyman’ın bir hafta önce bot ile İspanya’ya çalışmaya gittiğini söyler. Polis tabii bu anlatılana inanmaz. Polisin yaptığı araştırma ve İspanyol yetkililerle kurdukları temaslar sonucunda, böyle bir botun bir hafta önce okyanusa açıldığını ve ispanya yakınlarında bir fırtınada parçalandığını öğrenir. Bu kazadan kurtulan olmadığını da öğrenir.

Atlantique filminde; Ömer’in ailesi, Ada’nın Süleyman ile gezdiğini duyunca bekaret testi ister. Ada’nın ailesi, Ada’ya bekaret testi yaptırır. Bu test sonucunda Ada’nın bakire olduğu ortaya çıkar. Ada bu testten sonra, ailesinden ve Ömer’den ayrılır. Bu arada garip olaylar olmaya başlamıştır. Süleyman gerçekten şehirde mi? Yangını kim çıkardı? Kazadan kurtulan oldu mu? Olan garip olayların sebebi nedir? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Atlantique filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atlantique Filminden KarelerBenzer Filmler

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz Torrent İndir
Konut – Hogar Sansürsüz Torrent İndir
Cesedin Ölümü Sansürsüz Torrent İndir
Aslan Kral – The Lion King Sansürsüz Torrent İndir