Beyaz Karga Sansürsüz Torrent İndir

Beyaz Karga Sansürsüz Torrent İndir
torrent indir

Beyaz Karga – The White Crow filmi 2018 yılında gösterime giren, Biyografi ve Dram türünde güzel bir film. Beyaz Karga – The White Crow filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Efsanevi Rus balet Rudolf Nureyev’in hayatını konu olarak işlemiş. Filmde ünlü baletin yurt dışına iltica etmeye çalışması ve KGB ajanlarının onu durdurmak için yaptıklarını, dramatik şekilde anlatmış. Rudolf Nureyev, ünlü Kirov Topluluğu’nun bir üyesidir. Bu topluluk 1961 yılında ilk defa yurt dışında Paris’te gösteri yapacaktır. KGB ajanları baletin Parisli Clara Sain ile olan arkadaşlığından dolayı şüphelenmektedir. Bu yüzden onu sürekli gözetim altında tutmaktadırlar. Sonunda görevliler onu şok edecek bir teklif ile gelir. Bu teklif genç dansçının hayatını değiştirecek niteliktedir. Ancak, aynı zamanda ailesini ve arkadaşlarını tehlikeye atacak bir tekliftir.

Bu güzel filmi evinizin rahat ortamında izlemek isterseniz. filmtorrentindir.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz İyi seyirler…

Sansürsüz Torrent İndir

Beyaz Karga, efsanevi Rus balet Rudolf Nureyev’in hayatını konu ediyor. Nureyev’in 1961’de Sovyetler Birliği’nden iltica etmesi ve KGB’nin kendisini durdurma girişimlerinin hikayesini anlatacak olan filmde Rudolf Nureyev’e, Oleg Ivenko hayat veriyor. Filmde, Sibirya’da bir trendeki doğan Rudolf Nureyev’in, gençlik yıllarından eğitim hayatına, batılı sanatçılarla olan ilişkilerinden KGB ile yaşadığı kedi fare oyununa değiniliyor. Julie Kavanagh’ın romanından beyaz perdeye uyarlanan filmde, Ivenko’ya Alexinsky rolünde Olivier Rabourdin, Pierre Lacotte rolünde Raphaël Personnaz, Michael Jones rolünde Zach Avery ve Jagaud-Lachaume rolünde Yves Heck eşlik ediyor.

Sansürsüz Torrent İndir

Beyaz Karga Sansürsüz Torrent İndir

Beyaz Karga Sansürsüz Torrent İndir

Beyaz Karga Sansürsüz Torrent İndir

Sansürsüz Torrent İndir

 Benzer Filmler

İfrit Sansürsüz Torrent İndir
Hotel Mumbai Sansürsüz Torrent İndir
Katil Bebek Geri Döndü Sansürsüz Torrent İndir
13. Cuma Sansürsüz Torrent İndir