Beynelmilel Torrent İndir

Beynelmilel Torrent İndir
torrent indir

Beynelmilel Torrent İndir

Beynelmilel Sansürsüz Torrent İndir – Beynelmilel Torrent İndir –  Beynelmilel Sansürsüz Türkçe Dublaj İndir – Beynelmilel Türkçe Dublaj İndir – Beynelmilel İndir – Sansürsüz Film İndir, Beynelmilel bluray film indir

Beynelmilel filmi 2006 yılında gösterime giren, Dram ve Komedi türünde güzel bir film. Beynelmilel filminin konusu ise, 1982 askeri darbesine ayak uydurmaya çalışan kasaba halkı ve bir müzik gurubunun hikayesini anlatıyor.

Beynelmilel filminin içeriğinden söz edecek olursak, askeri darbe sonucu bir kasabanın darbe koşullarına ayak uydurmaya çalışması, bu arada kahramanlarımız müzisyen baba Abuzer ve üniversiteye hazırlanan kız Gülendam’ın darbe koşullarına ayak uydururken başlarına gelen, trajedi komik olayları anlatılıyor.

Yönetmenliğini Muharrem Gülmez ile senarist Sırrı Süreyya Önder’in yaptığı film, Barış Pirhasan ve Levent Kazak’ın öncülüğünü yaptığı Senaryo Stüdyosu’nda doğdu.

Beynelmilel filmi dram ve komedi türünde güzel bir film. Bu güzel filmi izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneririm. Bu filmi askeri darbe döneminde halkın çektiği zorlukları trajedi komik bir şekilde anlatıyor. Bu güzel filmi evinizin rahatlığında izlemek istiyorsanız, filmtorrentindir.com sitesinden indirip izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Beynelmilel Torrent İndir

Beynelmilel Torrent İndir

Beynelmilel Torrent İndir

Beynelmilel Torrent İndir

Beynelmilel Torrent İndirBenzer Filmler

Hesaplaşma – Natural Vice Torrent İndir
Thugs of Hindostan Sansürsüz Torrent İndir
X-Men : Dark Phoenix Sansürsüz Torrent İndir
Anna Filmi Sansürsüz Torrent İndir