Çılgın Kamp Torrent İndir

Çılgın Kamp Torrent İndir
torrent indir

Çılgın Kamp Torrent İndir

Çılgın Kamp Sansürsüz Torrent İndir, Çılgın Kamp Sansürsüz Türkçe Dublaj İndir, Çılgın Kamp Türkçe Dublaj İndir, Çılgın Kamp İndir, Sansürsüz Film İndir, Çılgın Kamp bluray film indir

Aynı mahallede yaşayan fakat arları pek de iyi olmayan iki arkadaş grubu, soluğu çılgın maceraların geçtiği bir yaz kampında almaya karar verir.  Diğer yandan tek amacı büyük hazineyi ele geçirmek olan Azmanlar çetesi de hapisten kaçıp kampı ele geçirmeye çalışırlar.
Bu talihsiz rastlantı çocukları ve Azmanlar çetesini karşı karşıya getirince de iş başa düşer. Barış ve Savaş aralarında anlaşmaya varırlar ve Azmanlar çetesine karşı işbirliğine giderler. Küçük kafadarlar şimdi kampı onların elinden kurtarmak için büyük bir mücadeleye girmeye hazırlanacaklardır.
Macera ve komedi türündeki çocuk seyirci kitlesine yönelik filmin yönetmenliğini Aram Gülyüz ve Emir Khalilzadeh beraber üstlenirken, senaryo ise Seçil Kahveci ve Serhat Kahveci’ye ait. Filmin yapımcılığını ise Kadraj Stüdyoları ve Hasan Köroğlu üstleniyor.

Çılgın Kamp filmi 2015 yılında gösterime giren, Aile ve Macera türünde güzel bir film. Çılgın Kamp filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak.  Aynı mahallede yaşayan iki grup çocuğun araları pek de iyi değildir. Bu iki grup çocuk bir yaz kampına katılmaya karar verirler. Bu arada Azmanlar çetesi diye bir grupta hapisten kaçıp hazineyi ele geçirmek istemektedirler. Bunun içinde kampı ele geçirmeye çalışırlar. Bu çete ile mücadele etmek için, araları açık olan iki grup bir araya gelip beraber hareket etme kararı alırlar. Çocuklara yönelik bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, filmtorrentindir.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Çılgın Kamp Torrent İndir

Çılgın Kamp Torrent İndir

Çılgın Kamp Torrent İndir
Benzer Filmler

Akrep Kral – The Scorpion King: Book of Souls Türkçe Full İndir
Ben, Tonya Türkçe Dublaj Full İndir
John Wick 2: Chapter Two Sansürsüz Türkçe Dublaj Full İndir
İngilizler Geliyor – The Brits Are Coming Türkçe Dublaj Full İndir