Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Sansürsüz İndir
torrent indir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 16.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 16. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 16. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 16.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.sezon 16.bölüm fragmanları yayınlandı. yayınlanan fragmanlar ve izlediğimiz diğer bölümlerden yola çıkarak, Çukur 3.Sezon 16.bölümde olacaklar hakkında kısaca tahminlerimizi yapalım. Vartolu, Almanya macerası sonunda nihayet Çukur’a dönüyor. Görüntülerin olduğu diski aldı. Ancak bu görüntüleri ilk başta izlemiyor. Yamaç, Vartolu’nun döndüğünü öğrenince yanına gidiyor. görüntüleri izlemediğini öğrenince, izlememesini, izledikten sonra büyük şoka gireceğini tavsiye ediyor. Vartolu izlemeyeceğini söylemesine rağmen, dayanamayıp görüntüleri izliyor. İzledikten sonra çok büyük şok yaşıyor. Bu görüntüleri izleme olayı bölüm sonuna doğru olacağından, Yamaç ile yüzleşmesi gelecek bölüme kalacaktır.

Çukur 3.sezon 16.bölümde; Cumali, Karaca’nın Azer’in yanına gittiğini öğrenecek. Yeğenini almak için Azer’in evine gidecek. Azer ile karşı karşıya gelecekler. Bu durumda, Karaca araya girecek ve çıkacak çatışmaya önleyecek. Bunun karşılığında Cumali, Karaca’yı defterinden silecektir. Koçovalılar’ı karşısına alması sonucunda yalnız kalacaktır. Bu yalnızlığında, Karaca’nın en büyük destekçisi Azer olacak. Az-Kar aşkıda böylece alevlenmeye başlayacak.

Çukur 3.sezon 16.bölümde; Çağatay, Yamaç’a kendi himayesine girmesini söyleyecek. Yaptığı gemi patlatma şovları ile gözdağı verecek. Yamaç, Çağatay’ın teklifini kabul etmeyecek. Mahsun, Çağatay hakkında Yamaç’a bilgi verecek. Bu adamın çok güçlü olduğunu hiç bulaşılmaması gereken bir adam olduğunu söyleyecek. Fakat Yamaç, Mahsun’dan büyük bir patlama planlamasını ister. Bu patlama ile Çağatay’ın şovuna karşılık verir. Böylece büyük İstanbu savaşında, en güçlü düşmana karşı savaş açmış olur. Çukur 3.sezon 16.bölüm yayınlandıktan çok kısa süre sitemizden indirme linkinden indirip, izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Çukur 3.Sezon 16.Bölümden KarelerBenzer Filmler

Dora ve Kayıp Altın Şehri Sansürsüz Torrent İndir
Noel Telaşı – Holiday Rush Torrent İndir
Çukur 3.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir
Saklambaç – Ready or Not Sansürsüz Full İndir