Game Over Man! Torrent İndir

Game Over Man! Torrent İndir
torrent indir

Game Over Man! Torrent İndir

Game Over Man! Sansürsüz Torrent İndir, Game Over Man! Sansürsüz Türkçe Dublaj İndir, Game Over Man! Türkçe Dublaj İndir, Game Over Man! İndir, Sansürsüz Film İndir, Game Over Man! bluray film indir

Üç yakın arkadaş Los Angeles’ta lüks bir otelde çalışmaktadır. Gençler aynı zamanda video oyunlarını finanse etmeye çalışırlar. Hayatlarında her şey yolunda giderken çalıştıkları otele düzenlenen terör saldırısı her şeyi alt üst eder. Teröristler yıldızlarla dolu olan bir partiye saldırı düzenler ve konukları rehin alır. Üstelik konukların arasında üç kafadarın sporsorları da vardır. Üç ahbap, çalıştıkları oteli ve sponsorlarını hain teröristlerden kurtarmak için amansız bir mücadeleye girişir.

Game Over, Man! Filmi 2018 yılında gösterime giren, Aksiyon ve Komedi türünde güzel bir film. Game Over, Man! filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Üç arkadaş lüks otelde çalışıp, geçimlerini sağlamaktadırlar. Bu gençler ayrıca video oyunlarını finanse etmeye çalışırlar. Üç arkadaşın hayatları tam düzeninde giderken, çalıştıkları otelde düzenlenen lüks bir partiyi teröristler basar. Bu partide onlar içn önemli olan kişilerde vardır. Birisi çalıştıkları otelin sahibi, diğeri de video oyunları için sponsor olanlar vardır. Üç arkadaş tanıdıklarını teröristlerin elinden kurtarmak için amansız bir mücadeleye girişirler. Bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, filmtorrentindir.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler..

Game Over Man! Torrent İndir

Game Over Man! Torrent İndir

Game Over Man! Torrent İndir

Game Over Man! Torrent İndir
Benzer Filmler

Akrep Kral – The Scorpion King: Book of Souls Türkçe Full İndir
Ben, Tonya Türkçe Dublaj Full İndir
John Wick 2: Chapter Two Sansürsüz Türkçe Dublaj Full İndir
İngilizler Geliyor – The Brits Are Coming Türkçe Dublaj Full İndir