Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz Full İndir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz Full İndir
torrent indir

Filmin İsmi: Geniş Aile Komşu Kızı

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Cüneyt İnay

Filmin Oyuncuları: Bülent Çolak, Emre Altuğ, Mine Teber, Rojda Demirer, Ufuk Özkan

Filmin Süresi: 100 Dakika

Geniş Aile Komşu Kızı Fragman İzle

Geniş Aile Komşu Kızı Özet ve Detaylar

Geniş Aile Komşu Kızı filminde; Cevahir ile Ulvi sonunda kendilerine düzenli bir iş yeri açmışlardır. Yeni iş yerleri bir oto yıkama dükkanıdır. Buraya gelen arabaları ve evlerden topladıkları halıları yıkamaktadırlar. Cevahir’in artık tek derdi kalmıştır. Eski ve tek sevgilisi Zeynep ile evlenmesi kalmıştır. Ancak bu arada hiç hesapta olmayan bir şey olmuştur. Zeynep’in peşinden yıllarca koşan zengin ve sorunlu Nebil ortaya çıkmıştır.

Geniş Aile Komşu Kızı filminde; Nebil, Zeynep’e abisi Katip’in vasiyeti olduğunu, onunla evlenmesi gerektiğini anlatır. Zeynep hiç istemediği bu evlilikten kurtulmak için, Cevahir ve ailesinden yardım ister. Cevahir ilk başta yardım etmek istemese de ailesinin baskısı ile kabul eder. Yapacakları iş, Zeynep’in kuzeni olacaklar ve Nebil’in bu evlilikten vazgeçmesini sağlayacaktırlar. Geniş aile hemen işe koyulur. İlk önce Nebil vaz geçsin diye, olmadık adetler ile onu caydırmaya çalışırlar. Bu işte başarılı olamamışlardır.

Geniş Aile Komşu Kızı filminde; Sonraki gün Nebil’in ailesi, Zeynep’i istemeye giderler. Geniş aile bu isteme merasiminde olmadık istekler ve davranışlar ile aileyi vaz geçirirler. Ancak Nebil, vaz geçmemiştir. Cevahirler’in açtığı dükkana tarihi eser koyarlar. Polise ihbar ederek yakalanmalarını sağlar. Artık ayak altında kimse kalmamıştır. Ayrıca Cevahir, Zeynep’e verdiği sözü tutmamış gibi görünmektedir. Cevahir ile Ulvi tutuklanarak hapse girerler. Ulvi hapishanede kadın gardiyana aşık olur. Gardiyanda ona aşık olmuştur.

Geniş Aile Komşu Kızı filminde; Gece hapishane duvarı patlatılmış, bizimkilerde istemeseler de kendilerini dışarıda bulurlar. Peşlerine polis ve kadın gardiyan düşmüştür. Bu arada Nebil, Zeynep’i ikna etmiş yakında düğün yapacaklardır. Geniş aile bu düğüne engel olabilecek mi? Kendilerinin suçsuz olduğunu ispatlayabilecekler mi? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden  Geniş Aile Komşu Kızı filmini indirip, sansürsüz, 1080p kalitesinde, full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

.Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Geniş Aile Komşu Kızı Filminden KarelerBenzer Filmler

Dora ve Kayıp Altın Şehri Sansürsüz Torrent İndir
Noel Telaşı – Holiday Rush Torrent İndir
Çukur 3.Sezon 21.Bölüm Sansürsüz Torrent İndir
Saklambaç – Ready or Not Sansürsüz Full İndir