Gişe Memuru Torrent İndir

Gişe Memuru Torrent İndir
torrent indir

Gişe Memuru Torrent İndir

Gişe Memuru Sansürsüz Torrent İndir – Gişe Memuru Torrent İndir –  Gişe Memuru Sansürsüz Türkçe Dublaj İndir – Gişe Memuru Türkçe Dublaj İndir – Gişe Memuru İndir – Sansürsüz Film İndir, Gişe Memuru bluray film indir

Kendi halinde bir gişe memuru olan Kenan, babasıyla yaşayan, işiyle evi arasındaki küçük dünyada gidip gelen ve insanlarla iletişim kurmaktansa, kendi hayallerinde yaşamayı tercih eden bir karakterdedir. Çatalca gişeler bölgesinde çalışan ve görevinin başındayken zaman zaman kendi kendine konuşmasıyla bilinen Kenan’ın, diğer insanlarla olduğu gibi babasıyla da mesafeli bir ilişkisi vardır.

Kenan’ın kalp hastası olan babasına, gündüzleri Nurgül bakıcılık yapar. 30 yaşlarındaki konuşkan ve anaç Nurgül, Kenan’ı, babasını ve yıllar önce vefat etmiş annesini küçüklüğünden beri tanımaktadır. Kenan’ın işiyle evi arasında sıkışıp kalmış monoton hayatı, yeni işletme şefinin Çatalca’yı denetlemeye geldiği gün değişecektir.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Tolga Karaçelik’in yaptığı Gişe Memuru, 47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Görünütü Yönetmeni (Ercan Özkan), En İyi Erkek Oyuncu (Serkan Ercan) ve En İyi İlk Film Ödülleri’ne layık görüldü.

Gişe Memuru filmi 2010 yılında gösterime giren Dram ve Psikolojik türde güzel bir film. Gişe Memuru filmi işlediği konu, konuyu işleme şekli ve oyuncuları üstün performansı ile izlemeyi mutlaka hak ediyor. Bu güzel filmi izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneririm. Gişe Memuru filmini evinizde ailenizle beraber izlemek isterseniz, filmtorrentindir.com sitesinden indirip izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Gişe Memuru Torrent İndir

Gişe Memuru Torrent İndir

Gişe Memuru Torrent İndir

Gişe Memuru Torrent İndir

Gişe Memuru Torrent İndirBenzer Filmler

Hesaplaşma – Natural Vice Torrent İndir
Thugs of Hindostan Sansürsüz Torrent İndir
X-Men : Dark Phoenix Sansürsüz Torrent İndir
Anna Filmi Sansürsüz Torrent İndir