Hayalet Dayı Torrent İndir

Hayalet Dayı Torrent İndir
torrent indir

Hayalet Dayı Torrent İndir

Hayalet Dayı Sansürsüz Torrent İndir, Hayalet Dayı Sansürsüz Türkçe Dublaj İndir, Hayalet Dayı Türkçe Dublaj İndir, Hayalet Dayı İndir, Sansürsüz Film İndir, Hayalet Dayı bluray film indir

Ozan ve Caner, uzun arayışlar sonucunda hayallerindeki gibi bir evi oldukça uygun bir fiyata bulurlar ve yerleşirler. Zamanla evde yalnız olmadıklarını fark ederler ve gülünç olaylar birbirini izler.Yalnızca ikisinin görebildiği yaşlı bir ruh, evin içinde dolanıp durmaktadır! Arafta kaldığı için yardıma ihtiyacı olan bu hayalete yardım etmek Ozan’a ve Caner’e düşer. Kendi evlerinde de huzuru bulmak için giriştikleri bu iş onlara hem hüzünlü hem de komik bir macera yaşatacaktır.
Ali Yorgancıoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği komedi filminin kadrosunda Settar Tanrıöğen, Ülkü Duru, Ozan Özcan, Esra Dermancıoğlu, Caner Özyurtlu, Tuğçe Karabacak gibi isimler yer alıyor. Filmin yapımcılığını ise Dirty Cheap Creative üstleniyor.

Hayalet Dayı filmi 2015 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Hayalet Dayı filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Ozan ve Caner, iki yakın arkadaşlardır. Bu iki arkadaş başlarını sokacak güzel ve ucuz bir ev ararlar, sonunda kafalarındaki eve uygun bir ev bulup, ucuza da kiralarlar. Fakat zamanla evde yalnız olmadıklarını anlarlar. Evin eski sahibinin ruhu sadece onlara görünmektedir. Bu adam arafta kalmıştır. Bu iki genç adamın ruhunu huzura kavuşturmak ve evde yalnız kalmak için, yeni işlere girişirler. Bu yaptıkları da başlarına komik olayların gelmesine neden olur. Komedi türündeki bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, filmtorrentindir.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler.

Hayalet Dayı Torrent İndir

Hayalet Dayı Torrent İndir

Hayalet Dayı Torrent İndir
Benzer Filmler

Akrep Kral – The Scorpion King: Book of Souls Türkçe Full İndir
Ben, Tonya Türkçe Dublaj Full İndir
John Wick 2: Chapter Two Sansürsüz Türkçe Dublaj Full İndir
İngilizler Geliyor – The Brits Are Coming Türkçe Dublaj Full İndir