Hedefim Sensin Torrent İndir

Hedefim Sensin Torrent İndir
torrent indir

Hedefim Sensin Torrent İndir

Hedefim Sensin Sansürsüz Torrent İndir – Hedefim Sensin Sansürsüz Türkçe Dublaj İndir – Hedefim Sensin Türkçe Dublaj İndir – Hedefim Sensin İndir – Sansürsüz Film İndir, Hedefim Sensin bluray film indir

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır. Yönetmen koltuğunda “Kocan Kadar Konuş”, “Görümce”, “Arif v 216” gibi filmlere imza atan Kıvanç Baruönü’nün oturduğu “Hedefim Sensin” filminin başrolünü Ata Demirer üstleniyor. Senaryosunu Demirer’in kaleme aldığı komedi türündeki yapımın oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can gibi isimler yer alıyor.

Hedefim Sensin filmi 2018 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Hedefim Sensin filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Konu olarak, hayatını çiğ köfte satarak sağlayan bir adamın hikayesini anlatıyor. Çiğ köftecilik yapan Zekeriya, çok konuşan biridir. Zekeriya, yine olmadık bir yerde gevezelik eder ve iki mafya arasında çatışmaya neden olur. Bunun üzerine İstanbul’u apar topar terk eder ve Gökçeada’ya yerleşir. Burada yeni bir hayata başlar. Adaya yerleşmesi ile oradaki bir çok kişininde yaşamını değiştirir. Bu güzel komedi filmini evinizde izlemek isterseniz, filmtorrentindir.com sitesinden indirebilirsiniz. İyi seyirler..

Hedefim Sensin Torrent İndir

Hedefim Sensin Torrent İndir

Hedefim Sensin Torrent İndirBenzer Filmler

Akrep Kral – The Scorpion King: Book of Souls Türkçe Full İndir
Ben, Tonya Türkçe Dublaj Full İndir
John Wick 2: Chapter Two Sansürsüz Türkçe Dublaj Full İndir
İngilizler Geliyor – The Brits Are Coming Türkçe Dublaj Full İndir