Hotel Mumbai Sansürsüz Torrent İndir

Hotel Mumbai Sansürsüz Torrent İndir
torrent indir

Hotel Mumbai filmi 2018 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Hotel Mumbai filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca açıklama yapacak olursak. Film, 2008 yılında Taj Mahal Palas Otel’de meydana gelen terör saldırısının hikayesini konu olarak işlemiş. Arjun genç bir babadır. Ailesini geçindirmek için şehrin enlüks otelinde işe başlar. Arjun, sabahın erken saatlerinde işe gelir, şef hemant Oberoj önderliğinde otelin konukları için hazırlıklara başlar. Bu konukların arasında genç bir çift olan, David ve eşi Zehra’da vardır. Bu çiftin yeni bebekleri olmuştur. Dinlenmek ve rahat bir tatil yapmak için bu otele yerleşmişlerdir. Teröristler tarafından yapılan saldırı bu genç çifti ve diğer otelde bulunanların hayatını kabusa çevirmiştir. Otelin yakınlarında meydana gelen patlamalardan korkan konuklar, otele doluşurlar. Fakat bu konuklar ile birlikte otele teröristlerde girmiştir. Teröristler oteli ele geçirirler. Şef Hemant ve otelin garsonu olan Arjun’un kaçma fırsatı olmasına rağmen, konukları güzvende tutabilmek için orada kalmışlardır. Çeşitli kültürden olan bu insanların birlikte hareket etmeleri gerekmektedir.

Bu güzel filmi evinizin rahat ortamında izlemek isterseniz, filmtorrentindir.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Sansürsüz Torrent İndir

Hotel Mumbai, 2008 yılında Taj Mahal Palas Otelde meydana gelen terör saldırısının hikayesini konu ediyor. Arjun baba olmaya hazırlanan genç bir adamdır. Bir süredir işsiz olan Arjun, ailesini geçindirmek için şehrin en ünlü oteli olan Taj Mahal’de garson olarak iş başlar. Sabahın erken saatlerinde işinin başına geçen Arjun, ünlü şef Hemant Oberoi yönetiminde otelin değerli konukları için hazırlıklara başlar. Konuklar arasında henüz yeni anne baba olan zengin işadamı David ve eşi Zahra da vardır. Şehre tatile gelen aile, rahatça dinlenebilmek için lüks oteli tercih etmiştir. Ancak çıkan terör saldırısı otel çalışanları ve konuklarının keyifli günlerini kabusa çevirir. Otel yakınlarında birçok yer havaya uçunca, insanlar korku içerisinde otele doluşmaya başlar. Ancak otele girenler arasında teröristler de vardır ve çok geçmeden oteli de ele geçirirler. Kaçma şansı olmasına rağmen otel misafirlerinin yanından ayrılmayı reddeden şef Hemant ve otelin garsonu Arjun, herkesi güvende tutmak için hayatını riske atar. Çeşitli sınıflardan, farklı ırklardan ve inançlardan olan otel konukları, yaşadıkları bu korkunç saldırı karşısında örgütlenerek birlikte mücadele etmek zorundadır.

Sansürsüz Torrent İndir

Hotel Mumbai Sansürsüz Torrent İndir

Hotel Mumbai Sansürsüz Torrent İndir

Hotel Mumbai Sansürsüz Torrent İndir

Sansürsüz Torrent İndirBenzer Filmler

İfrit Sansürsüz Torrent İndir
Beyaz Karga Sansürsüz Torrent İndir
Katil Bebek Geri Döndü Sansürsüz Torrent İndir
13. Cuma Sansürsüz Torrent İndir