İfrit Sansürsüz Torrent İndir

İfrit Sansürsüz Torrent İndir
torrent indir

İfrit Filmi 2019 yılında gösterime giren, Gerilim ve Korku türünde güzel bir film. İfrit filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca açıklama yapacak olursak. Film, sevgilisinin kendine dönmesi için genç bir adamın büyü yaptırmasını konu olarak işlemiş. Naciye ve Gökhan birbirini çok seven iki sevgilidir. Gökha, geçirdiği bir trafik kazası sonucu sakat kalır. Bundan sonraki hayatını engelli olarak sürdürmek zorundadır. Gökhan’ın durumundan dolayı, Naciye’nin ailesini onu istemezler. Bunun üzerine Naciye Gökhan’dan ayrılır ve eski sevgilisi Burak’a döner. Gökhan bu durumu kaldıramaz ve Naciye ona geri dönsün diye büyü yaptırır. Fakat, aynı büyüyü daha önce Burak’da yaptırdığı için. Naciye bir ölüm makinasına dönüşür. Bundan sonra herkesin hayatı tehlike altındadır.

Gerilimli sahnelerin ağırlıklı olduğu bu güzel filmi evinizin rahat ortamında izlemek isterseniz, filmtorrentindir.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Sansürsüz Torrent İndir

İfrit, eski sevgilisinin kendisine geri dönmesi için büyü yaptırmaya başlayan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Birbirlerini çok seven Gökhan ve Naciye evlilik planları yapmaktadır. Ancak Gökhan’ın bir saldırı sonrası engelli olması sevgililerin arasının açılmasına neden olur. Ailesinin baskılarına daha fazla dayanamayan Naciye, Gökhan’ı terk ederek eski sevgilisi Burak’a geri döner. Yaşadıklarından sonra psikolojisi iyice bozulan Burak, Naciye’nin terk etmesini gurur meselesi yapar ve genç kadının kendisine dönmesini sağlamak için medyuma büyü yaptırmaya başlar. Geçmişte de Burak’ın benzer büyüleri Naciye’ye yaptırması işlerin daha da karışmasına neden olur. Yapılan büyüler sonucu Naciye’ye musallat olan varlıklar, genç kadını tehlikeli biri haline getirir.

Sansürsüz Torrent İndir

İfrit Sansürsüz Torrent İndir

İfrit Sansürsüz Torrent İndir

İfrit Sansürsüz Torrent İndir

Sansürsüz Torrent İndir

 Benzer Filmler

Hotel Mumbai Sansürsüz Torrent İndir
Beyaz Karga Sansürsüz Torrent İndir
Katil Bebek Geri Döndü Sansürsüz Torrent İndir
13. Cuma Sansürsüz Torrent İndir

Yorumlar

  1. levent dedi ki:

    video izleyin ama çanakkale videsu cikiyor hatali videolar

    • admin dedi ki:

      Dosya uyarılar neticesinde güncellenip, düzeltilmiştir. Yorumlarınızla bize destek olduğunuz için teşekkürler.