Joker Filmi Sansürsüz Full İndir

Joker Filmi Sansürsüz Full İndir
torrent indir

Filmin İsmi: Joker

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2019 – ABD, Kanada

IMDB: 8.6

Filmin Yönetmeni: Todd Phillips

Filmin Oyuncuları: Alec Baldwin, Frances Conroy, Joaquin Phoenix, Josh Pais, Robert De Niro

Filmin Süresi: 122 Dakika

Joker Filmi Fragman İzle

Joker Filmi Özet ve Detaylar

Joker filminde; Arthur Fleck, ufak bir ajans da komedyenlik yapan, kahkaha atarak gülme hastalığı olan, annesi ile beraber yaşayan bir adamdır. Tek hedefi ilerde çok ünlü bir komedyen olmaktır. Arthur çalıştığı ajansın yolladığı bir işte sokakta, palyaço kıyafeti ile tanıtım yaparken dört tane sokak serseri genç tarafından dövülür. Bu olaydan sonra iş arkadaşı ona bir silah verir.

Joker filminde; Arthur hasta çocuklara gösteri yaparken, belindeki silah düşer. Bu olaydan sonra Arthur işinden kovulur. Arthur kenar mahalledeki evine, metro ile giderken, bulunduğu vagondaki kıza, üç tane zengin züppe adam sarkıntılık yapar. Arthur’un bu sırada gülme krizi tutar. Adamlar bunun üzerine onu dövmeye başlar. Arthur belindeki silahı çıkartıp bu üç adamı vurur.

Joker filminde; Bu olay medyada büyük ses getirir. Ancak vuranın kimliği belli değildir. Çünkü Arthur’un üstünde palyaço kıyafeti ve yüzünde palyaço makyajı vardır. Bu olaydan sonra palyaço makyajı halk arasında fenomen olur. Çünkü varoşlarda yaşayan halk çok kötü durumda yaşamaktadır. Arthur’un üç tane zengini öldürmesi varoşlarda onu kahraman yapmıştır. Gösterilerde palyaço makyajı meşhur olmuştur. Arthur bu olaydan sonra başka cinayetler de işler.

Joker filminde; Arthur’un son işlediği cinayetten sonra varoşlardan başlayan, şiddet içeren gösteriler başlar. Arthur bu cinayetle Joker olarak anılmaya başlar. Joker başka kimleri öldürdü? Öldürdüğü kişileri niçin öldürdü? Bu cinayetlerden sonra başına neler geldi?  Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Joker filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Joker Filminden KarelerBenzer Filmler

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz Torrent İndir
Konut – Hogar Sansürsüz Torrent İndir
Cesedin Ölümü Sansürsüz Torrent İndir
Aslan Kral – The Lion King Sansürsüz Torrent İndir