Oyuncak Hikayesi 4 Sansürsüz Torrent İndir

Oyuncak Hikayesi 4 Sansürsüz Torrent İndir
torrent indir

Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 filmi, 2019 yılında gösterime giren, Animasyon, Macera ve Aile türünde güzel bir film. Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Film,kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin girdiği maceraları konu olarak işlemiş. Forky, geri dönüşüm projesi olarak yaratılan bir oyuncaktır. Forky, oyuncak olduğunu hiç bir zaman kabul etmez. Forky, kendisini Bonnie’nin odasına ait olmadığını düşünmektedir. Forky, kendisinin varlığının amacının ne olduğunu düşünmektedir. Bundan sonraki hayatında kaşık olarak devam etmeye karar verir. Fakat onun daha Bonnie’nin odasında yapması gereken daha çok şey vardır. Bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, filmtorrentindir.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Sansürsüz Torrent İndir

Oyuncak Hikayesi 4, kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin atıldığı macerayı konu ediyor. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrarcıdır. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar. Kendisini oyuncaklardan biri olarak görmediği için Bonnie’nin yanında kalmak zorunda hissetmeyen Forky, dünyadaki amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. Ancak onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken bambaşka bir görevi vardır.

Efsanevi ve bol ödüllü animasyon üçlemesi Oyuncak Hikayesi’nin devam halkasının yönetmen koltuğunda Josh Cooley oturuyor. Filmde Tony Hale Forky’yi Tom Hanks kovboy Woody’yi, Tim Allen astronot Buzz’ı, Joan Cusack Jessie’yi, Bonnie Hunt Dolly’yi, Annie Potts Bo Peep’i, Don Rickles Bay Patates Kafa’yı, Jeff Garlin Buttercup’ı, Estelle Harris Bayan Patates Kafa’yı, Blake Clark da köpeği seslendiriyor. Filmin senaryosunu ise Stephany Folsom kaleme alıyor.

Sansürsüz Torrent İndir

Oyuncak Hikayesi 4 Sansürsüz Torrent İndir

Oyuncak Hikayesi 4 Sansürsüz Torrent İndir

Oyuncak Hikayesi 4 Sansürsüz Torrent İndir

Sansürsüz Torrent İndir

 Benzer Filmler

İfrit Sansürsüz Torrent İndir
Hotel Mumbai Sansürsüz Torrent İndir
Beyaz Karga Sansürsüz Torrent İndir
Katil Bebek Geri Döndü Sansürsüz Torrent İndir