Pek Yakında Torrent İndir

Pek Yakında Torrent İndir
torrent indir

Pek Yakında Torrent İndir

Pek Yakında Sansürsüz Torrent İndir – Pek Yakında Torrent İndir –  Pek Yakında Sansürsüz Türkçe Dublaj İndir – Pek Yakında Türkçe Dublaj İndir – Pek Yakında İndir – Sansürsüz Film İndir, Pek Yakında bluray film indir

Pek Yakında filmi 2014 yılında gösterime giren, Dram, Komedi ve Macera türünde güzel bir film. Pek Yakında filminin konusuna gelince; Korsan işler ile hayatını kazanmaya çalışan bir adam ve ailesi ile bu yüzden arasının açılması ve bu adamın film çekmeye karar vermesini konu olarak almış.

Pek Yakında filminin içeriğinden bahsedecek olursak. Filmizin kahramanı Zafer korsan DVD satışı ve başka işler ile hayatını kazanmaya çalışmaktadır. Zafer hiç bir doğru işte dikiş tutturamamıştır. Bu yüzden yasal olmayan korsan işler yapmaktadır. Zafer’in karısı Arzu bu duruma çok kızmaktadır, ve sonunda ipler kopar. Zafer kendince bir karar alır, bu kararla karısı Arzu’yu geri kazanmak istemektedir. Bunun için eskiden figüranlık yaptığı yıllarda aklında kalan Şahikar’ı çekmek istemektedir. Bunun için eski arkadaşlarını toplar ve filmi çekmeye başlarlar. Komik olaylarda bundan sonra başlar.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz’ın yaptığı ve başrolünde olduğu filmde kendisine Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda ,Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek ve çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu’nun yeraldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Pek Yakında, 2 Ekim 2014’te gösterime girdi.

Pek Yakında Torrent İndir

Pek Yakında Torrent İndir

Pek Yakında Torrent İndir

Pek Yakında Torrent İndir

Pek Yakında Torrent İndir

 

 Benzer Filmler

Hesaplaşma – Natural Vice Torrent İndir
Thugs of Hindostan Sansürsüz Torrent İndir
X-Men : Dark Phoenix Sansürsüz Torrent İndir
Anna Filmi Sansürsüz Torrent İndir