Saklambaç – Ready or Not Sansürsüz Full İndir

Saklambaç – Ready or Not Sansürsüz Full İndir
torrent indir

Filmin İsmi: Saklambaç – Ready or Not

Filmin Türü: Gerilim, Gizem, Korku

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 7.0

Filmin Yönetmeni: Matt Bettinelli-olpin, Tyler Gillett

Filmin Oyuncuları: Adam Brody, Andie MacDowell, Elyse Levesque, Kristian Bruun, Samara Weaving

Filmin Süresi: 95 Dakika

Saklambaç – Ready or Not Fragman İzle

Saklambaç – Ready or Not Özet ve Detaylar

Saklambaç – Ready or Not filminde; Grace, çocukluğunu koruyucu aile yanında geçirmiş genç bir kadındır. Alex ise zengin varlıklı bir ailenin oğludur. Alex ile Grace bir buçuk yıl beraber yaşadıktan sonra evlenmeye karar verirler. Evlenmek için Alex’in ailesinin malikanesinde, konukların katılımı ile gündüz düğün yapılır. Akşam yatak odasına geçtiklerinde, Alex’in halası onları özel odaya çağırır. Bu ailede yıllardır bir gelenek vardır. Aileye dışarıdan girecek kişi kart çekip, bu karttaki oyunu oynaması gerekiyor.

Saklambaç – Ready or Not filminde; Bu kart oyununda basit oyunlar olduğu gibi tehlikeli oyunlarda vardır. Grace oyunların tam ayrıntısını bilmediğinden basit bir oyun oynayacağını düşünmektedir. Bütün aile fertleri salonda toplanır. Grace oyun kartını çeker. Çektiği kartta çektiği Saklambaç oyunudur. Grace oyunun kuralını sorduğunda, aile bireylerinden biri, gün doğana kadar yakalanmadan saklanması gerektiğini söyler. Grace saklanmak için özel odadan çıkar. İlk önce gelinliği ile bina içi asansörde saklanır. Aile bireyleri ise silahlarını alıp onu aramaya başlarlar. Saklambaç oyunun açıklamasına gelince, Grace’nin gün doğana kadar aile bireyleri tarafından yaralanarak yakalanıp, özel odada masanın üstünde törenle öldürülmesi gerekmektedir.

Saklambaç – Ready or Not filminde; Oyunun bu kuralından haberi olmayan Grace, saklandığı yerde canı sıkılır ve çıkıp yatak odasına gider. Yatak odasında Alex onu beklemektedir. Bu sırada ayak sesleri gelince Alex, Grace’yi yatağın kenarına saklar. Aile bireylerinden biri ateş ederek, odaya giren kadını öldürür. Gelip baktığında ölen kişinin aile bireylerinden biri olduğunu görür. Diğer aile bireyleri de gelir ve ölen kişiyi ortadan kaldırırlar. Grace bu olayı dehşet içinde izler. Artık bu Saklambaç oyunun basit bir oyun olmadığını, hayatta kalma mücadelesi olduğunu anlamıştır. Bütün aile bireyleri silahlarla peşinde onu vurmak için aramaktadır. Alex kapıları açacağını ve onun mutfak kapısından kaçmasını söyler. Alex kumanda odasına gider.

Saklambaç – Ready or Not filminde; Grace arada yaşadığı aksaklıklara ve kaza ile onu vuracağız diye bir hizmetliyi öldürmelerine şahitlik ederek mutfağa gider. Fakat burada da aile bireylerinden biri vardır. Alex kapıları açar. Grace mutfaktaki adam tarafından öldürüleceği sırada kaynamakta olan kahve makinesini, adamın kafasına vurur. ancak dışarı kaçmasını adam engeller. Grce bu hayatta kalma mücadelesini kazanacak mı? Grace’ye ev halkından yardım eden olacak mı? Alex ailesinden yana mı yoksa Grace’nin yaşaması için mi mücadele edecek? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Saklambaç – Ready or Not filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Saklambaç – Ready or Not Filminden Kareler

 Benzer Filmler

Aşk Baharı Beklemez – Let It Snow Sansürsüz Torrent İndir
Konut – Hogar Sansürsüz Torrent İndir
Cesedin Ölümü Sansürsüz Torrent İndir
Aslan Kral – The Lion King Sansürsüz Torrent İndir