Savaştan Sonra Sansürsüz Torrent İndir

Savaştan Sonra Sansürsüz Torrent İndir
torrent indir

Savaştan Sonra Sansürsüz Torrent İndir

Savaştan Sonra Torrent İndir –  Savaştan Sonra Sansürsüz Türkçe Dublaj İndir – Savaştan Sonra Türkçe Dublaj İndir – Savaştan Sonra İndir – Sansürsüz Film İndir, Savaştan Sonra bluray film indir

Marietta, Mississippi’de yaşayan bir çiftlik sahibinin oğlu olan Jamie (Garrett Hedlund) ve o çiftlikte çalışan Jackson ailesinin oğlu Ronsel (Jason Mitchell), 2. Dünya Savaşı’nda yer aldıktan sonra evlerine geri dönerler. İki genç adam da savaşın ardından sivil hayata alışmakta zorlanacak, ırkçılığın farklı yüzleriyle karşılaşacaklardır.

2017 yılında vizyona giren Savaştan Sonra Filmi. Film köleliği önce plana çıkartıyor. Savaşa giden genç uzun bir dönem ülkelerine hizmet ettikten sonra savaştan dönerler. Laura hayatının en kötü hatasını yaparak, McAllan ile evlenir. McAllan kardeşi Jamie ve Ronsel kısa sürede arkadaş olurlar. Ülkede ırkçılık çok ciddi boyuttadır zencilere karşı en ufak bir saygı yoktur. Hatta bir grup beyaz zencileri kendi yöntemleriyle cezalandırmak için bir heyet bile kurmuşlardır. Jamie ile Ronsel savaşın yorgunluğu stresini üzerilerinden halen atamamışlardır. Kısa sürede arkadaş olup savaşta geçirdiği olayları birbirlerine anlatıp hiç kimsenin olmadığı bir kulübede zaman geçirirler arkadaşlıkları o kadar ilerlemiştir ki  “Savaştan Sonra”  bile azda olsa gülmeyi başarmışlardır.  Zenci arkadaşı ile birlikte arabaya binip şehre gittikten sonra konu kızlardan açılır. Ronsel alman beyaz bir sevgilisinin olduğunu söyler. Jamie buna çok şaşırır Ronsel sevgilisinden gelen mektubu ve sevdiği kadının resmini Jamie ye gösterir ardından eve gider ve cebini yokladığında mektupla birlikte gelen resmi arabanın içerisinde düşürür Jamienin babası çok acımasız kaba, zenci düşmanı biridir. Arabanın içerisinde ki resmi bulur ve Ronselin peşine ırkçı arkadaşları ile birlikte düşer. Ronseli bulan acımasız adamlar ona ceza vermek için, bir ahıra götürürler en sevdiği arkadaşı, Jamie durumun farkına varıp olay yerine gider onuda iyice döverler arkadaşına bir ceza vermesini isterler eğer cezayı vermezse ronseli öldüreceklerdir.  Filmin yönetmenliğini Dee Rees üstlenmiş, “Savaştan sonra filmini” kesinlikle indirip izlemenizi öneriyoruz şimdiden keyifli seyirler dileriz.

Savaştan Sonra Sansürsüz Torrent İndir

Savaştan Sonra Sansürsüz Torrent İndir

Savaştan Sonra Sansürsüz Torrent İndir

Savaştan Sonra Sansürsüz Torrent İndir

Savaştan Sonra Sansürsüz Torrent İndir

 Benzer Filmler

Hesaplaşma – Natural Vice Torrent İndir
Thugs of Hindostan Sansürsüz Torrent İndir
X-Men : Dark Phoenix Sansürsüz Torrent İndir
Anna Filmi Sansürsüz Torrent İndir