Sen Kimsin? Sansürsüz Torrent İndir

Sen Kimsin? Sansürsüz Torrent İndir
torrent indir

Sen Kimsin? Sansürsüz Torrent İndir

Sen Kimsin? Torrent İndir –  Sen Kimsin? Sansürsüz Türkçe Dublaj İndir – Sen Kimsin? Türkçe Dublaj İndir – Sen Kimsin? İndir – Sansürsüz Film İndir, Sen Kimsin? bluray film indir

Sen Kimsin? filmi 2012 yılında gösterime giren Komedi ve Macera türünde bir film. Sen Kimsin? filminin konusuna gelince, Genç bir dedektif ile emekli bir trafik polisinin kayıp bir kızı aramaya çalışması sonucu karşılaştıkları yeni durumları, komedi ve macera türünde anlatmış.

Sen Kimsin? filminin içeriğinden kısaca söz edecek olursak. Tolga genç bir özel dedektiftir. Yardımcısı İsmail Abi ise emekli bir trafik polisidir. Bu ikili bir gün kayıp bir kıza aramaya çıkarlar. Fakat bu vaka çok basit bir kayıp vakası değildir. hesaplaşmaların olduğu oyun içinde oyunların olduğu vakadır. Fakat ikili hayatları pahasına bu olayı çözmeye çalışırlar tabiiki bu arada kimin gerçek suçlu kimin masum olduğu karışır.

Tolga Çevik’in başrolünü üstlendiği filmde, Köksal Engür, Toprak Sergen, Pelin Körmükçü ve Zeynep Özder rol alıyor.Yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın yaptığı filmin çekimlerine 2011 Ekim ayında başlanmıştı. BKM filmin yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosunu Tolga Çevik, Levent Pala ve Ozan Açıktan yazdı. Filmin ilk başta düşünülen adı “Hayırdır Tekin” şeklindeydi, ancak daha sonra “Sen Kimsin?” şeklinde değiştirildi.

Sen Kimsin? filmi komedi ve macera türünde yerli bir film olarak izlenebilir. Film o kadar çok iyi olmasa da evde oturulup ailecek izlenebilecek düzeyde bir film. Filmi izlerken beklentinizi çok üst düzeyde tutmayın derim. Biraz gülmek için izlemenizi tavsiye ederim İyi seyirler..

 

Sen Kimsin? Sansürsüz Torrent İndir

Sen Kimsin? Sansürsüz Torrent İndir

Sen Kimsin? Sansürsüz Torrent İndir

Sen Kimsin? Sansürsüz Torrent İndir

Sen Kimsin? Sansürsüz Torrent İndirBenzer Filmler

Akrep Kral – The Scorpion King: Book of Souls Türkçe Full İndir
Ben, Tonya Türkçe Dublaj Full İndir
John Wick 2: Chapter Two Sansürsüz Türkçe Dublaj Full İndir
İngilizler Geliyor – The Brits Are Coming Türkçe Dublaj Full İndir

Yorumlar

  1. Prens dedi ki:

    rar şifresi nedir?

  2. Uğur dedi ki:

    Rar şifreai nwy ?