Thugs of Hindostan Sansürsüz Torrent İndir

Thugs of Hindostan Sansürsüz Torrent İndir
torrent indir

Hindistan Eşkıyaları – Thugs of Hindostan filmi 2018 yılında gösterime giren, Aksiyon, Dram ve Macera türünde güzel bir film. Hindistan Eşkıyaları – Thugs of Hindostan filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Film, Hint yarımadasının Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği yıllarda kurgusal bir tarihi anlatıyor. 1975 yılında, Hint yarımadası İngiliz Doğu Hindistan ortaklığına devredilir. Bu ortaklık engel tanımaz gibi görünmektedir.Fakat bu devir işlemlerinden rahatsız olanlarda vardır. Bu rahatsız olanlar mücadele etemeye hazırdırlar. Khudabaksh Azaad isimli bir haydudun etrafında toplanan grup, Hindistan’ı İngilizlerden kurtarmak için mücadele etmeye kararlıdırlar. Bu haberi alan İngiliz bir komutan olan John Clive bu mücadeleyi haber alınca sinsi bir planı hayata geçirir. Haydut çetesinin içine sızan adamı yeni bir yol seçmek zorundadır. Bu güzel filmi evinizin rahat ortamında izlemek isterseniz filmtorrentindir.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler..

Sansürsüz Torrent İndir

Hindistan Eşkıyaları, Hint yarımadasının Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği 1795 yılından kurgusal bir tarih masalını seyircilerine taşıyor.
1795 yılında, Hint yarımadasının hala Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği yıllarda, İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı devrededir. Gittikçe genişleyen ve Hindistan’ın büyük bölümüne egemen olan İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı engel tanımaz gibi görünmektedir. Ancak bu durumdan rahatsız olanlar vardır. Hindistan’ın ünlü haydut grubu mücadeleye hazırdır. Khudabaksh Azaad isimli bir haydutun liderliğindeki grup, Hindistan’ı İngilizlerden kurtarmak ve özgürlüğünü garantilemek adına zorlu bir mücadeleye atılırlar. Britanyalı bir komutan olan John Clive ise bu haberi aldığında harekete geçmeye karar verir ve sinsi bir planı devreye sokar. Bu plan kapsamında komutan, Awadh’ın küçük çaplı bir haydutu olan Firangi Mallah’ı kullanmaya karar verir. Komutan Clive, Mallah’ı grubun içine sızması ve tehditi engellemesi için haydutların peşine salar. Ancak Firangi, bu süreçte kendini keşfettiği gibi ne yapmak istediğini de fark etmeye başlayacak ve tarafını seçmek zorunda kalacaktır…

Yönetmen koltuğunda Vijay Krishna Acharya’nın oturduğu filmin başrolünde Ghajini , PK, Dangal, 3 Aptal, Süperstar filmlerinin yıldızı Aamir Khan oturuyor. Filmin kadrosunda Khan’a, Amitabh Bachchan, Katrina Kaif, Sana Shaikh gibi isimler eşlik ediyor. Filmin senaryosunda yönetmenin imzası bulunuyor.

Sansürsüz Torrent İndir

Thugs of Hindostan Sansürsüz Torrent İndir

Thugs of Hindostan Sansürsüz Torrent İndir

Thugs of Hindostan Sansürsüz Torrent İndir

Sansürsüz Torrent İndirBenzer Filmler

Akrep Kral – The Scorpion King: Book of Souls Türkçe Full İndir
Ben, Tonya Türkçe Dublaj Full İndir
John Wick 2: Chapter Two Sansürsüz Türkçe Dublaj Full İndir
İngilizler Geliyor – The Brits Are Coming Türkçe Dublaj Full İndir