Winchester Gizemli Ev Torrent İndir

Winchester Gizemli Ev Torrent İndir
torrent indir

Winchester Gizemli Ev Torrent İndir

Winchester Gizemli Ev Sansürsüz Torrent İndir –  Winchester Gizemli Ev Sansürsüz Türkçe Dublaj İndir – Winchester Gizemli Ev Türkçe Dublaj İndir – Winchester Gizemli Ev İndir – Sansürsüz Film İndir

Winchester Tüfekleri servetinin varisi Sarah Winchester, San Francisco’nun 50 mil dışında, izole bir arazi üzerinde malikanesinin yapımına başlar ve onyıllardır, haftanın 7 günü, günün 24 saati boyunca tadilatlar durmaksızın devam eder. Nihayetinde Winchester Malikanesi devasa bir hale gelir. Dışarıdan bakıldığında çıkmaz koridorlar, karmaşık odalar, labirentler ve boş duvarlara açılan kapılarla tamamen bir kadının deliliği olarak algılanmaktadır. Ama Sarah bu devasa kaosu kendisi için kurmamıştır. Yeğenini ve başarılı doktor Eric Price’ı evine davet eden Sarah’nın bir planı vardır. İnşa ettirdiği bu karmakarışık yapı aslında evin içinde barınan yüzlerce intikamcı hayaletin kafasını karıştırmak için dizayn edilmiştir. Üstelik bu çıkışı neredeyse imkansız hapishanede bulunan hayaletlerden en tehlikelisin Winchester ailesi ile görülecek bir hesabı vardır… Peter ve Michael Spierig’in yönetmen koltuğunda oturduğu, aynı zamanda Tom Vaughan ile birlikte senaryosunu kaleme aldıkları korku filminin oyuncu kadrosunda Helen Mirren, Sarah Snook ve Jason Clarke yer alıyor.

2018 yılında vizyona giren Winchester Gizemli Ev filmi biyografi, korku ve fantastik bir film olarak karşımıza çıkıyor. Korku film sevenler için kaçırılmayacak derecede güzel bir film. Bu güzel filmi evinizin rahatlığında izleyebilmek için sitemizden indiripizleyebilirsiniz.

Winchester Gizemli Ev Torrent İndir

Winchester Gizemli Ev Torrent İndir

Winchester Gizemli Ev Torrent İndir

Winchester Gizemli Ev Torrent İndirBenzer Filmler

Akrep Kral – The Scorpion King: Book of Souls Türkçe Full İndir
Ben, Tonya Türkçe Dublaj Full İndir
John Wick 2: Chapter Two Sansürsüz Türkçe Dublaj Full İndir
İngilizler Geliyor – The Brits Are Coming Türkçe Dublaj Full İndir